Veškeré naše produkty jsou kontrolované Bio-produkty, bez chemie a jakýchkoliv konzervačních přísad.

PRO ZAHRADU :

ProMilieu® TERRA - Fermentovaný rostlinný extrakt, aktivátor půdy a prostředek k péči o rostliny. Zvyšuje aktivitu půdního života, podporuje tvorbu humusu a zlepšuje vlastnosti půdy. Je vhodný pro všechny květinové rabaty, zeleninové sazenice, okrasný a sportovní trávník, ovocné stromy.

ProMilieu® FOLIO slouží k posílení rostlin a k ochraně před nemocemi. Podporuje přirozené obranné schopnosti rostlin proti plísni, mšicím a jiným parazitům. Je vhodná na všechny zeleninové sazenice venku, pod sklem a folií, pokojové a venkovní rostliny, květinové rabaty, růže, okrasný a sportovní trávník, brambory, vinnou révu, ovocné stromy a lesní porost.

ProMilieu® FARMING super aktivovaný – náš víceúčelový přípravek určený k všestrannému použití.

Zahradní BOKASHI - volně přeloženo znamená "směs všeho druhu“. Toto japonské slovo označuje fermentované organické látky. V Asii se po staletí tradičně používá v zahradnictví a zemědělství ke zkypření obdělané půdy, ke zvýšení její biologické aktivity a jako pomoc při kompostování.

Bokashi kýbl MAGIC.. slouží k výrobě vynikající humusové zeminy, kterou použijete na zahrádce nebo kdekoliv kde chcete podpořit zdravý růst rostlin. Kromě našeho kýblu MAGIC potřebujete organický odpad z domácnosti nebo ze zahrady, a na prosypání a aktivaci zahradní BOKASHI-suchou variantu.

EM - keramický prášek - do půdy a kompostu, na čerstvé rány ořezaných stromů.
EM – keramické trubičky (pipes) k regeneraci.

PRO ZVÍŘATA:

ProMilieu® ANIMAL CARE je pomocný prostředek určený k přirozené péči o psy, kočky, hlodavce a ptáky v domácím chovu i jiná zvířata. Výrazně redukuje zápach.

ProMilieu® APIS je tekutý fermentovaný bylinný extrakt s kulturami kyseliny mléčné, určený k přirozené hygieně úlů a jejich okolí.

ProMilieu® EQUITAN LIVE je doplňkové krmivo pro koně, podporuje výkonnost.

ProMilieu® EQUITAN CARE je pomocný prostředek určený k čištění stájí, žlabů.

ProMilieu® EQUITAN VITAL je doplněk krmiva pro koně při ztrátě vitality, ve stresových situacích.

ProMilieu ®EQUITAN power-fit zdravá odměna pro koně.

ProMilieu® POND je pomocný prostředek, určený k ochraně zdravého klimatu rybníků, jezírek a ostatních vodních ploch. Zlepšuje průzračnost vody, snižuje usazování bahna…

ProMilieu® AQUA je přirozený bio produkt určený k péči o akvária a jejich obyvatele

ProMilieu® FARMING super aktivovaný – náš víceúčelový přípravek určený k všestrannému použití.

BOKASHI – suchá varianta – hodnotný přídavek do krmiva a jako součást podestýlky k eliminaci zápachu.

EM - keramický prášek - na ošetřování ran, na zpracování trusu.
EM – keramické trubičky (pipes) k regeneraci a energetizaci vody pro zvířata, akvária s rybkami apod.

PRO DOMÁCNOST :

ProMilieu® CLEAN je přírodní čistící prostředek-koncentrát s probiotickými kulturami obohacený extraktem pomerančové kůry. Odstraňuje nečistoty a mastnoty ze všech povrchů. Je šetrný ke kůži a životnímu prostředí. Plně biologicky rozložitelný. Dávkování: 5ml na 5l vody max 40°C teplé.

Bokashi Kuchyňský kýbl MAGIC.. slouží k výrobě vynikající humusové zeminy přímo v kuchyni v jakémkoli ročním období.

EM – keramické trubičky (pipes ) – růžové pohlcující těžké kovy a šedé : k všestrannému použití.
EM - keramický prášek - do malby, nátěrů, do půdy v květináčích.

PRO NAŠE ZDRAVÍ :

ProMilieu® EM-LIVE vitální nápoj je bylinný a rostlinný extrakt s probiotickými mikroorganismy pro aktivní zdravotní prevenci. Podporuje přirozený čistící a regenerační proces střevní mikroflóry.

Třtinová melasa v BIO kvalitě obsahuje řadu stopových a minerálních látek. Je vhodná v době růstu, při sportovní činnosti, nadměrném stresu apod. K použití jako pomazánku na chléb nebo 1-2 čajové lžičky do 150 ml horké vody a doplnit ovocnou šťávou.

Speciální fermentační nádoba pro fermentaci zeleniny a ovoce podle staré asijské tradice. Při kvašení, podpořeném probiotickými „Efektivními Mikroorganismy“ ProMilieu EM-LIVE jako startovací kulturou, je zelenina zušlechtěna. Je stravitelnější, má harmonizační účinek na žaludek, aktivuje slinivku břišní a odlehčuje trávicí orgány. Zabraňuje šíření hniloby ve střevech. Acetylcholin, který se během fermentačního procesu tvoří, pozitivně ovlivňuje peristaltiku střev.

EM – KERAMIKA

EM – keramické trubičky (pipes) k regeneraci vody
EM - keramický prášek
EM - keramický džbánek na vodu
EM - keramické náramky a náhrdelníky


Námi nabízená EM-keramika je využitelná pro všechny výše uvedené produkty a oblasti.

Představili jsme Vám skupinu produktů EM řady ProMilieu , které se Vám po pravidelném používání postarají o regeneraci životního prostředí. Nemají nic společného s chemií ani s genetickou manipulací a s úspěchem se používají v mnoha zemích na světě.

Sortiment bude dále rozšiřován. Pro způsob použití v závislosti na vašich individuálních požadavcích nás prosím kontaktujte.