EM-Farming SUPER AKTIVIERT

Je uveden na listině produktů pro ekologické zemědělství Výzkumným ústavem FibL ve Frakfurtu nad Mohanem, je certifikován značkou Ökop, kontrolního úřadu EU pro ekologické zemědělství.

Jak název vypovídá, lze jej využít ke všem činnostem a úkonům, jež probíhají venku na farmě nebo uvnitř domu. Je to náš VŠESTRANNÝ POMOCNÍK, využitelný v zemědělství, zahradnictví, v oblasti živočišné výroby, chovatelství, v domácnosti či všude tam, kde byla pomocí nejrůznějších prostředků narušena rovnováha prostředí.

EM - Farming SUPER AKTIVIERT pomáhá obnovit zdravé mikrobiologické klima a nastolit ztracenou rovnováhu prostředí, jednak pro lidi, kteří zde pobývají, ale stejně tak pro naše němé přátele a rostliny. Nezapomeňme, že všichni dohromady tvoříme jednu „spojenou nádobu“, a kde se nedaří rostlinám a zvířatům, tam se nedaří ani lidem.


Rozsah a způsob použití: EM – Farming S.A. je koncentrát, ředí se kvalitní vodou a hlavním těžištěm použití spočívá v oblasti zalívání domácích i zahradních rostlin.
Výrazně pohlcuje zápach, proto se používá i pro sanaci prostředí a redukci zápachu, v chovatelství. Je vhodný na desinfekci půdy i místností po povodních a zátopách.

Chemické a fyzikální vlastnosti : EM –Farming S.A. je tekutina žlutohnědé barvy. s charakteristickou sladkokyselou, kořeněnou vůní.

Obsah rizikových prvků : Neobsahuje žádné rizikové prvky. Je vyroben pouze z ekologicky čistých, geneticky nezměněných organických látek tzn.GMO – frei.

Složení: bakterie kyseliny mléčné, fotosyntetické baktérie, melasa, voda.

Dávkování: 20ml na 1 litr vody (200 ml na 10 litrů vody) na zalívání, pro zlepšení kvality půdy. 1:10 až 1: 50 při použití na úklid podle stavu znečištění.

Skladování: při teplotě 8-18°C, zamezit přímému slunečnímu záření.

Hmotnost /balení: 0,5 l, 1 l lahve, 5l a 10l bag in box

Doba použitelnosti: 12 měsíců od data výroby. Po otevření láhve, stlačením láhve Odstranit vzduch nad tekutinou. Při správném skladování použitelné 4 měsíce

Rádi Vám poradíme, můžeme také přijet k Vám do Vašeho bydliště na zorganizovanou přednášku, kde Vás budeme informovat, jak máte postupovat pro dosažení úspěchu při používání EM-Farming SUPER AKTIVIERT, případně jiných vhodných přípravků z řady našich produktů EM-technologie. Domluvte si přednášku s možností přímého nákupu ještě dnes.